ART / Lithographs / Litograph 8474071
nr 847 4071
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), composition, sheet: 65 x 50, 95/285, -78, löst blad.
LITOGRAPH (F), Lennart Rodhe (1916-2005), Komposition, bladets mått: 65 x 50, 95/285, -78
Condition: löst blad
800
SEK 700
Monday September 16 2013
at 19:22:17
500 kr
600 kr
- Thema-auction
Sep 16
Read more about Grafik
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe